O MNIE

Cześć nazywam się Karolina Wagner, mam 31 lat i to jest moje ukochane miejsce w sieci. Jestem od urodzenia Poznanianką i tu też wciąż mieszkam . Kocham to miasto.

Blogować zaczęłam w dość kiepskim okresie swojego życia, a mianowicie w trakcie rozwodu.  W tym wpisie dowiecie się jak to było : To było bardzo ważne dla mnie lato.  Dlaczego Dziewczyna na Plus ? Dlatego, że nigdy nie byłam małych rozmiarów . W pewnym okresie doszło do tego, że ważyłam ponad 120 kg , o tym przeczytacie tutaj : Byłam uzależniona.

Kim jestem ? Zwykłą dziewczyną, taką którą mijasz codziennie na ulicy.

Co chcę tu pokazać ? Wszystko. Nie ma dla mnie tematów tabu. Chcę pokazać, że nawet będąc na dnie i zaczynając od początku DA SIĘ , da się zmienić swoje życie. WYSTARCZY CHCIEĆ. Kto ma moc jak nie MY KOBIETY ?

Chciałabym tu napisać coś co powtarzam wciąż, jeśli moje doświadczenia i błędy pomogą CHOCIAŻ jednej osobie TO ZNACZY, ŻE WARTO. Warto tu być! Chciałabym Ci pokazać, że wiara w siebie nie zależy od ciała, lecz od tego, co masz w sobie. Wszystko co dzieje się w Twojej głowie, przekłada się na to, jak widzisz sama siebie .

KLIKNIJ W LINK PONIŻEJ A DOWIESZ SIĘ JESZCZE WIĘCEJ 🙂

KIM WŁAŚCIWIE JEST DZIEWCZYNA NA PLUS ?

Zachęcam do kontaktu : info@dziewczynanaplus.pl