Inmoda, MODA PLUS SIZE

BIAŁY CZY CZARNY ŻAKIET

Marynarka to taki element garderoby, który nigdy nie wyjdzie z mody, można powiedzieć że w różnych fasonach jest z nami już od pokoleń. Wiadomo fasony się zmieniały, był czas kiedy głównie królowały marynarki krótkie raczej dopasowane albo totalne odwrotnie długie i za duże. Do teraz jest szał na większe marynarki , nawet męskie w wydaniu damskim, także same widzicie, że moda to tak naprawdę trochę zabawa. Wasza zabawa. Najważniejsze żebyście to właśnie WY czuły się najlepiej. Nigdy nie byłam fanką patrzenia na to co aktualnie jest modne i noszę zawsze to co lubię nosić. Miałam taki czas kiedy szalałam za wszystkim co sznurowane i nie obchodziło mnie ,że internet trąbił o tym iż jest to już passe.

W modzie ważne jest, abyś ubierała się w zgodzie ze sobą ale… no właśnie. U mnie zawsze pojawia się ale. Wiecie czemu ? Dlatego, że wiele z Nas chce ukryć się w bezpiecznej przestrzeni. Boimy się bawić modą, boimy się tego co pomyślą ludzie, boimy się , że nie będziemy wyglądać w czymś wystarczająco dobrze. Często piszecie do mnie , że chcecie być jak ja , ubierać się jak ja i mieć takie poczucie estetyki jak ja. Zawsze wtedy odpisuję, kochana co stoi Ci na przeszkodzie ? Zwykle dostaję odpowiedzieć , że nie potraficie jak ja .

Wiecie w czym jest problem ?

Boicie się wyjść ze strefy komfortu. BO TAK JEST ŁATWIEJ.

Wiecie co ja zawsze powtarzam ? Żeby nie bać się przymierzyć/kupić czegoś czego normalnie byście nie założyły. Żyjemy w czasach, kiedy w sklepach on-line normalnie macie możliwość zwrotu ( żaden sklep online legalnie działający nie może Wam tego zabronić) a w sklepie stacjonarnym przymierzać możecie do woli. Dlaczego więc nie spróbować ? Dlaczego nie spróbować czegoś totalnie nowego ?

Wiecie co jeszcze często nas blokuje ?

Czekamy na czas kiedy schudniemy, będziemy lepiej wyglądać itp itd JA SIĘ PYTAM PO CO ? Po co tracimy czas na takie myślenie . Dlaczego nie możemy dobrze poczuć się JUŻ TERAZ ZARAZ ?

Także moje kochane dziewczynki od dzisiaj !!!! Nie o jutra czy kolejnego poniedziałku !

BAWIMY SIĘ MODĄ !!!!

A w tym konkretnym wpisie chciałabym Wam pokazać dwie ekstra marynarki z firmy XL-ka. Najpierw wybrałam sobie kolor czarny , bo wiadomo klasyczna i najbardziej uniwersalna. Jednak jak do mnie przyszła i chwilę ponosiłam to zapragnęłam mieć też wersję białą. Już widzę siebie w niej jak się zrobi ciepło i założę ją do krótkich jeansów itp i nie będę musiała ukrywać jej pod płaszczem.

Żakiety klik | Nerka klik | Buty klik | Spodnie no name | golf H&M

 

0

You may also like

Leave a Reply