InLIFESTYLE

MY KOBIETY-CZYLI JAK TO Z NAMI JEST

Znacie mnie już trochę, ale nie wiem czy kiedyś Wam wspomniałam, że bardzo lubię czytać cytaty. Tematyka różna, te o życiu, kobietach, mężczyznach itp itd Motywują mnie i dają mi kopa do działania . Mam kilka takich, które lubię i chciałabym się nimi z Wami podzielić.

NIE BYŁABYM SOBĄ GDYBYM …..

Nie dodała od siebie trochę mody. Sesja podoba mi się tak bardzo, że aż sama nie wierzę, że zdjęcia zostały zrobione w Polsce (przyznajcie mi rację, że niby trochę bieli i błękit i wyobraźnia przenosi nas do pięknej Grecji). Nie byłoby pięknej scenerii bez pięknej sukienki, a ta oczywiście ze sklepu Karko.pl.

ps. proszę przeczytajcie do końca, na samym dole ważna sprawa .

“Zawsze bądź pierwszorzędną wersją siebie zamiast drugorzędną wersją kogoś innego”

Judy Garland 

“Ludzie najczęściej rezygnują ze swej siły poprzez myślenie, że nie mają żadnej. ”

Alice Walker

”Najważniejszą rzeczą jest, aby cieszyć się swoim życiem – być szczęśliwym – tylko to się liczy.”

Audrey Hepburn

”Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”

Maya Angelou

”Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem – teraz jest na to czas – nie jutro, nie za rok. Dzisiaj powinno być zawsze najwspanialszym dniem.”

Thomas Dreier

Czasem siadam i zastanawiam się jak to z nami babami jest . Serio nurtuje mnie to każdego dnia i każdego dnia myślę nad samą sobą. Co mogłabym zrobić lepiej. Czego wręcz nie powinnam robić. Jak to jest , że strach jest zwykle silniejszy od nas samych? Czemu mu na to pozwalamy ? czemu czasem bezpieczna przystań jest lepsze niż życie pełnią życia i czekanie na to co będzie? Niestety chyba dziś nie znajdziemy odpowiedzi na pytanie, które jest tytułem tego posta. Chyba, że Wy wiecie jak sprawa wygląda 🙂

Sukienka ALANA | Buty stili.pl MELMA | kapelusz no name

0

You may also like

Leave a Reply