InLIFESTYLE

INTERNETOWY HEJTER

Oglądałam ostatnio w internecie film. Film , który wywołał we mnie łzy. Nie byłam w stanie obejrzeć na raz całego. Wróciłam do niego dzisiaj i co ? Nadal mam łzy w oczach. Wiecie co to za film ? O hejterach. Pokazuje znanych ludzi, którzy czytają komentarze na swój temat na różnych portalach. Wciąż powtarzam, że mam za przeproszeniem w dupie hejterów-czyli nudnych ludzi, którzy żyją tylko po to, żeby dowalić komuś obcemu. Jednak tu łzy poleciały . Było mi mega przykro, miałam ochotę każdą z tych osób przytulić. Im też było przykro, pomimo że pewnie są już trochę przyzwyczajeni to oceniania ich w internecie. Myślę, że gdzieś w głębi to łamie im serce za każdym razem. Bo to nie zawsze były komentarze ich wyglądu, to była obraza , że są złymi matkami itp. Skąd ludzie w internecie mogą wiedzieć jacy oni są na co dzień ? Przecież do cholery jasnej, widzimy tylko ułamek życia celebrytów.

Dlaczego tak łatwo wychodzi nam ocenianie ?!

W trakcie trwania programu SUPERMODELKA PLUS SIZE i ja zostałam pokazana na jednym z portali plotkarskich. Zdjęcia były oczywiście mało korzystne . Chciałabym Wam napisać tutaj kilka komentarzy, które były pod spodem. (tak mam screeny do dzisiaj )

  • ale gęba buraczana jej została
  • dobrze, że schudła, w łazience zapachy duże zostawiała, biedny chłop
  • grube kobiety nie należą do kobiet, nie dbają o higienę, szybko się pocą i śmierdzą
  • jak miałaś 120kg to zlapałaś męża. Jakoś ci nie było wstyd. Teraz schudłaś i myślisz, że każdy facet na ciebie poleci. Mąż Ci niepotrzebny. Jesteś żalosna.
  • oczy jej się powiększyły bo tłuszcz zasłaniał jak u jakieś azjatki
  • kobieca logika= żre jak świnia , facet mnie nie akceptuje to odejde i schudnę. schudła znalazła kolejnego frajera , który jeszcze nie wie co go czeka.
  • babsko wini wszystkich tylko nie siebie , lubiła żreć to zrobiła z siebie słonicę

To tylko kilka komentarzy, które były pod artykułem. chciałabym wiedzieć co myślicie. Te komentarze zostawiły osoby, które nic o mnie nie wiedzą . Oceniły mnie po artykule i zdjęciach w nim. Kiedy to wszystko czytałam to byłabym kłamcą gdybym powiedziała , że nic mnie nie ruszyło. Było mi cholernie przykro. Nikt nie wie tak w 100% co się wydarzyło w moim życiu, dlaczego przytyłam i dlaczego schudłam . Wkurza mnie jak ktoś mówi, że grubi ludzie śmierdzą, to co szczupli pachną fiołkami ? To nie kwestia wagi a higieny i każdy o tym wie. Inny powie ,bo jak gruby to się wciąż poci i tu znów a szczupły się nie poci ? Wrzucanie wszystkich do jednego worka jest nie fer .

Wiele razy zastanawiałam się , dlaczego ludzie są takimi “kozakami” w internecie a twarzą w twarz milczą, przecież na facebooku podpisują się imieniem , nazwiskiem a także swoim miejscem pracy i szkołą do której chodzili . Ich komentarze widzą ich szefowie, znajomi i rodzina. Takiemu internetowemu hejterowi jest lepiej? Bo co ? Nie widzi łez osoby, którą obraża ?Nie widzi reakcji i tego jak drugą osobę może to dotknąć ? Nie widzi czy osoba wpada z tego powodu w depresję, wpada w bulimię czy anoreksję a co najgorsze nie widzi, że dana osoba ma myśli samobójcze albo co gorsza targa się na własne życie. I to go usprawiedliwia ???!!!

Ciocie, babcie , rodzina , przyjaciele również nie zdają sobie sprawy , że ich na pierwszy rzut oka żarty mogą zranić kogoś bardzo mocno.

Ty powiesz mi, że przecież jestem osobą publiczną i muszę nauczyć się brać na klatę, że nie każdemu musi się podobać to co pokazujesz w internecie. I oczywiście zgadzam się z tym. Znacie mnie nie od dzisiaj i wiecie, że biorę na klatę takie teksty a wręcz jestem wdzięczna bo tworzymy tutaj naprawdę fajną społeczność . Jednak następnym razem zanim WYRAZISZ SWOJE ZDANIE , przemyśl czy gdyby ktoś powiedział coś takiego Tobie nie zrobiłoby Ci się przykro.

Zastanów się , czy swoim ” przecież ja chciałam dobrze” nie robisz komuś jeszcze większej krzywdy .

0

You may also like

Leave a Reply