InLIFESTYLE, moda, MODA PLUS SIZE

JESIENNA MODA PLUS SIZE OD TONO

Ta jesień, którą mamy od kilku dni to taka moja totalnie wymarzona . Niestety jak to ja się śmieje, taka jest na dłuższą metę tylko w filmach. Nie mniej jednak , nie byłabym sobą gdybym nie namówiła Mani na zdjęcia w tej obłędnej scenerii. Rzucanie liśćmi i dużo śmiechu to jest to co zdecydowanie zrobiło mi dzień. Staram się cieszyć nawet z małych rzeczy i korzystać z każdej chwili. Mam nadzieję, że i wy w tą piękną pogodę nie siedzicie w domu tylko korzystacie. Nie warto chodzić na spacery do galerii handlowej jak mamy idealne warunki do wyjścia z domu do lasu czy parku.

Mam dla Was mega fajną stylizację niemal w całości od https://tono.sklep.pl/ . Koszula w połączeniu z małą nerką skradła moje serce . Zdecydowanie odcienie brązu są dla mnie MUST HAVE tej jesieni ( coś czuję, że będzie trochę mniej czerni).

Trochę więcej chciałabym powiedzieć na temat spodni.

Znacie mnie nie od dzisiaj i wiecie, że kocham wszystkie skórkowe i papowe( jak to nazwała klientka u mnie w pracy)spodnie. Uważam, że są idealnym dodatkiem jeśli chcemy się ciut wyróżnić i nadać lekkiej elegancji i pikanterii nawet zwykłej codziennej stylizacji. Prawda jest taka, że do takich spodni wystarczy założyć t-shirt i już robi się świetny zestaw. Wiecie co jest ogromnym HITEM? To, że są to pierwsze w życiu spodnie, które tak trzymają dupsko, że nie muszę zakładać do nich paska.

Nie będę przedłużać. ZAPRASZAM NA ZDJĘCIA.

co, skąd i gdzie

koszula klik   |   nerka klik  |  spodnie klik

buty  klik

Jestem ciekawa czy zdjęcia się Wam podobają i czy kochacie tą scenerię równie mocno jak ja <3

 

 

 

 

 

 

 

 

0

You may also like

Leave a Reply