InLIFESTYLE, MODA PLUS SIZE

IDEALNA CZARNA MAXI

Pamiętam co się działo i jak na mnie krzyczałyście, gdy w zeszłym roku dodałam fotki w klasycznej czarnej sukience maxi. Nie wiedziałam skąd ją mam , była no name.  Minął rok a ja wciąż miałam to na uwadze. Obiecałam, że jak gdzieś znajdę godną polecenia to dam znać. Co prawda kazałam Wam czekać rok, ale uwierzcie mi WARTO było .

Spytacie dlaczego , a to dlatego ,że ta kiecka idealnie nadaje się do trampek ale śmiało można ją założyć na wielkie wyjście . Wyróżniający się tył robi robotę. Jestem pewna, że posypie się kilka zdań, że jak to gołe plecy itp. odpowiadając już na to pytanie dodam , że tył można albo podpiąć ozdobną broszką tudzież agrafką, lub założyć gładki top.

Sceneria tej sesji to osobna historia, którą też chciałabym opowiedzieć. Mianowicie jest to miejsce w którym marzy mi się ślub ( jeśli jeszcze kiedyś takowy wezmę ) . Wiedziałam, że tam chcę zdjęcia tej sukienki. Ruszamy więc. Wiedziałam gdzie mniej więcej musimy iść , ponieważ widziałam to miejsce będąc z Darkiem na spacerze kiedyś. Jednak i tak się zgubiłyśmy. Najpierw posłuchałyśmy mnie i poszłyśmy nie tak, a potem Marzeny i poszłyśmy jeszcze dalej nie w tę stronę haha. Umierając ze zmęczenia ( miałyśmy sporo rzeczy ze sobą) doszłyśmy na miejsce . Niestety na samą myśl ile nas czeka, żeby wrócić było nam źle. Dodam, że zerwał się taki wiatr i ledwo nam się to udało, ponieważ w momencie gdy doszłyśmy do auta zaczęło lać. Takie przygody tylko z nami . 🙂

Tą biżuterię widzieliście już u mnie nie raz i nie dwa, noszę ją na sportowo i na elegancko. Mam jej sporo i noszę w różnych połączeniach. Zdarza się, że mam ochotę na jeden naszyjnik a czasem zakładam kilka jak widać wyżej.  Zawsze dodają seksapilu i elegancji.

gdzie kupić ?

(kliknij a przekieruje Cię na dany produkt)

Sukienka Letitia XL-ka występują też w kolorze czerwonym, niebieskim i w paski

Biżuteria N-Fashion Outlet

0

You may also like

Leave a Reply