InMODA PLUS SIZE

HISZPAŃSKI STYL NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Wspominałam już nie raz i nie dwa, że kiedyś totalnie nie znosiłam czerwonego koloru. Uważałam, że do mnie nie pasuje i nie wyglądam w niczym czerwonym dobrze. Ja rozumiem, że jest czerwień i czerwień , jednak mnie nie można było przekonać do niczego.  Na “stare lata” człowiekowi się zmienia i tak oto jestem fanką czerwieni .

Dziś przychodzę do Was z dwoma iście hiszpańskimi kreacjami. Dwie niby różne, a jednak w całkiem podobnym klimacie sukienki. Jedna lekka i zwiewna z pięknymi kwiatami, druga niby prosta , jednak uszyta z niebywałą starannością dzięki czemu przy każdym ruchu układa się cudownie.  Pierwsza idealna na co dzień i mniejsze uroczystości , natomiast druga to chyba moja pierwsza w tym roku propozycja weselna . Sezon nowożeńców zbliża się wielkimi krokami.

Na pierwszy ogień to kwieciste cudo.

Na drugi ogień idzie weselna kreacja. Pięknie układające się rękawki i dłuższy tył robią wrażenie. Jak wspominałam wyżej układają się idealnie przy każdym ruchu. Jestem pewna, że w tańcu to by była bajka.

Jedna z Was mi napisała wiadomość prywatną, że wyglądam w  niej dobrze, ponieważ jestem wysoka i mam na sobie wysokie szpilki. Sprostuję, że założyłabym ją nawet do balerin. Jeśli chodzi o wzrost, to wiadomo tak jak z figurą, na każdym wszystko leży inaczej. Sklep Moda Size Plus Iwanek oferuje sukienki na każdą okazję. Myślę, że śmiało mogę powiedzieć, że każda z nas znajdzie tam coś dla siebie .

Mam nadzieję, że wpis Wam się podobał. Każdy Wasz komentarz i zdanie jest dla mnie bardzo istotne, każdego dnia chcę być dla Was lepsza .

Poniżej linki do produktów. Kliknij w zdjęcie .

Sukienki występują także w innych kolorach : Sukienka Nila ( tak występuje też w kolorze czarnym )

Biżuteria i pasek N-Fashion Outlet

Torebka Bonprix

Buty no name .

0

You may also like

Leave a Reply