InLIFESTYLE, MODA PLUS SIZE

MAŁA CZARNA NA SPORTOWO

Przecież kto powiedział, że “mała czarna” musi być na większe wyjścia ? Uważam, że każda z nas powinna mieć też w szafie jej wersję na sportowo. Sukienka, która ładnie podkreśli i zaznaczy naszą talię. Sukienka, która nadaje się na wyjście wieczorem i do “biegania ” w ciągu dnia. Uwielbiam ją przede wszystkim za wygodę. Ma idealny rękaw i odpowiednią długość.

Kiedyś nie znałam prawie wcale Polskich marek odzieżowych . Zaps Collection to już kolejna w mojej kolekcji od N-Fashion Outlet.

Kieszenie czyli coś co kocham w sukienkach i gumka w talii, którą można sobie ułożyć w odpowiednim dla siebie miejscu działają zdecydowanie na plus .

 

Kto mnie zna już dłużej wie, że uwielbiam do wszystkiego zakładać ramoneski. Nie ważne, czy na sportowo czy na elegancko. Mam ich kilka i wszystkie uwielbiam. Jednak kurtki w kolorze błękitu nigdy nie miałam. Przyznam nawet, że nie spodziewałam się miłości do niej .

Dołożyłam adidasy, ponieważ jak wyżej kto mnie zna, ten wie że zdecydowanie wolę sportowe obuwie niż obcasy. Staram się je przemycić gdzie się da. Jak widać po moich stylówkach DA SIĘ 🙂

Wciąż zadajesz sobie czy potrzebujesz sportową małą czarną ? MAM NADZIEJĘ, ŻE NIE 🙂

Sukienka N-Fashion Outlet

Kurtka N-Fashion Outlet

Fot. Marzena Lakoma Photography

0

You may also like

Leave a Reply