InLIFESTYLE, MODA PLUS SIZE

IDEALNA MAŁA CZARNA,KTÓREJ SZUKA KAŻDA Z NAS ? TAK !

Mała czarna to sukienka, która jest zdecydowanym MUST HAVE każdej z nas ! To bardzo ważne aby mieć w szafie minimum jedną sukienkę, która nadaje się na każdą okazję .

W małej czarnej nie sposób wyglądać zbyt skromnie ani zbyt elegancko . Karl Lagerfeld

Mam zdecydowanie sporo tego rodzaju kiecek, ale ani jedna nie jest taka WOW ! Wiecie dlaczego to piszę ? Ponieważ po dodaniu insta story z tą sukienką zostałam zalana wiadomościami. To było jak miód na moje serce . Od kilku z Was dostałam wiadomość, że wy też taką musicie mieć ! Wiecie co uwielbiam zdecydowanie najbardziej ? Komplementy od Was ! Nie ma nic fajniejszego niż wsparcie i dobre słowo od drugiej kobiety ! Teraz w czasie kiedy wszędzie na około hejt i obrażanie siebie wzajemnie .

Było ewidentnie widać, że lubicie mnie w tej sukience, czuję się w niej jak gwiazda . Wiecie czemu ? Dzięki Wam ! Dostałam takiego powera, że szkoda gadać. Dlatego też to będzie moja ulubiona sukienka .

Ma też sporo innych plusów. Fason jest zdecydowanie wyjątkowy . Dekolt i rozporek zdecydowanie na plus, to jest właśnie to co wyróżnia ją na tle innych sukienek. Materiał zdecydowanie na plus, ponieważ nie widać tego czego nie powinno być  widać, a za to pięknie podkreśla talię .

Spodobała Wam się jak założyłam ją po całym dniu, mam nadzieję że spodoba się i teraz <3 Wpis dość chaotyczny, ale to tylko dlatego że przypominam sobie te wszystkie Wasze miłe słowa <3

SUKIENKA Tono Moda Plus Size

Buty http://odszewca.pl/

Torebka N-Fashion Outlet

fot. Marzena Lakoma Photography

0

You may also like

Leave a Reply