InBODY POSITIVE, LIFESTYLE

3 URODZINY DZIEWCZYNY NA PLUS

Tak, to już kolejne urodziny bloga tym razem 3. Są to totalnie inne urodziny , dlaczego ? A no dlatego, że poprzednie czyli 1 i drugie obchodziłyśmy we dwie z Natalią. W 2018 roku nasze blogowe drogi (i tylko te,) się rozeszły. Nat ma swoje miejsce w sieci a ja swoje . Jeśli potrzebuję pomocy wiem, że mogę w każdej chwili do niej zadzwonić czy napisać i zawsze pomoże .

Początek w pojedynkę był cholernie trudny. Byłam bliska poddania się . Całkowicie . Wtedy wiele z Was pisało do mnie wiadomości , to było właśnie to . Nat obiecała pomoc, przyjaciele obiecali pomoc . Nikt nie chciał, żebym się poddała i zrezygnowała. Teraz z perspektywy czasu mega się cieszę, że zostałam . Nie wyobrażam sobie już w tej chwili siebie bez Dziewczyny na plus. Zajmuje mi to wszystko dużo czas, ale czuję się spełniona .

Jeśli mam jakieś problemy wiem, że mogę liczyć na bliskie mi osoby .

Pan Darek z czatu Jdm.pl Word Press jest mi bliski niczym rodzina, zawsze ratuje mnie niczym damę z opresji. Już niejednokrotnie w tym dziś czyli w niedzielę o godzinie 20 ratował mi tyłek jak blog zniknął haha.

To były dość ciężkie miesiące dla mnie . W pewnym momencie pojawiła się Mania, która powiedziała mi wtedy Karola podnieś dupę jedziemy robić zdjęcia, pomogę Ci i damy czadu. Podniosła mnie cholernie na duchu. Do teraz mamy ogrom śmiechu na każdej sesji zdjęciowej . Wyciąga ze mnie coraz to nowe twarze, jak ta dziś. Długo zastanawiałyśmy się  jaką zrobić sesję zdjęciową na 3 urodziny bloga. Pewnego wieczoru Mania powiedziała ” wysmarujemy Cię brokatem” zobaczysz będzie sztos. Jak powiedziała tak zrobiła. Dosłownie postawili mnie z Darkiem w pokoju wysmarowali całą kremem i obrzucili brokatem. Całą hahaha . Ustawiamy światło i heja. Mania i jej teksty podczas sesji, które czasem doprowadzają mnie do płaczu (ze śmiechu ) ” wyglądasz jak bogini” “pozuj jak bogini” haha .

Uwielbiam ją za to, na każdej sesji pomaga mi się odprężyć i wydobywa ze mnie to co najlepsze. Nie myślcie, że to wszystko trwa 10 minut. Jedna sesja zajmuje nam pół godziny a inna 3. Wszystko zależy od tego jak nam idzie i czy nam się wszystko podoba . Zawsze robimy wszystko na 100%. W każdą sesję wkładamy całe serce, i nic nie robimy w połowie.

Każda sesja uczy mnie czegoś nowego, pokazuje mi kolejny kawałek mnie . Bardzo ważne jest dla mnie co Wy myślicie o tym co robię w internecie. Każdą sugestię, którą dostaję w wiadomości biorę sobie do serca . Będę wciąż i wciąż powtarzać, że GDYBY NIE WY NIE BYŁOBY MNIE !!! Te 3 lata blogowania wiele mnie nauczyły, staram się wciąż rozwijać i być lepsza w tym co robię . Jeśli dzięki temu co tutaj piszę , chociaż jedna z Was poczuje się pewniejsza siebie to znaczy, że WARTO !!

DZIĘKUJĘ WAM !!!

fot. Marzena Lakoma Photography 

mua. Mickiewicz Maluje – Make Up

DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE TU ZE MNĄ <3

14

You may also like

14 komentarzy

 • Joanna Lorenz

  ?????????

  17 lutego 2019 at 21:21 Reply
 • Kasia

  Piękne zdjęcia ! ??

  17 lutego 2019 at 21:39 Reply
 • Ewelina

  Piękna i wspaniała!!! ?♥️?

  17 lutego 2019 at 21:40 Reply
 • Natalia

  Piękne zdjęcia bo piękna dziewczyna ??????

  17 lutego 2019 at 21:45 Reply
 • Agnieszka Gałuszka

  Pięknie ????????????

  17 lutego 2019 at 21:47 Reply
 • Asionek

  Sztos Karola, Sztos zdjęcia, jest bosko, cieszę się że jesteś ❤️ a Mania robi najzajebistsze zdjęcia ?

  17 lutego 2019 at 21:53 Reply
  • Karolina Wagner

   aaaaaa #girlpower !!! takie komentarze od kobiety cieszą razy dwa <3

   17 lutego 2019 at 22:37 Reply
 • Sylwia Lange

  Jesteś piękna ?❣️i tak! Dzięki Tobie, jestem pewniejsza siebie!!! Dziękuję ❣️❣️❣️???

  18 lutego 2019 at 06:33 Reply
 • Leave a Reply