InMODA PLUS SIZE

SKÓRZANY BLACK #OOTD OD N-FASHION OUTLET

Wciąż i wciąż dostaję od Was pytania skąd mam skórzane spodnie. Mam ich kilka par ,ale niestety wszystkie już lekko to mówiąc “znoszone”. Wszystkie mam z C&A niestety sęk w tym, że chyba od roku już ich nie widziałam. Długo szukałam alternatywy. Co jak co ale do nich pasuje mi wszystko. Nie ważne czy założę elegancką bluzkę czy sportową bluzę. Spodnie nadają całego charakteru. Przymierzalam w sklepach różne spodnie skóropodobne , leginsy itp. Niestety, jeśli chodzi o leginsy mam pewien problem a mianowicie zwykle mi spadają z tyłka . Serio! Przerabiałam już różne. Do czasu kiedy Nat z N-Fashion Outlet dostała u siebie w sklepie nową dostawę firmy Zaps Collection. Namawiała mnie żebym przymierzyła i spróbowała. Wiedząc jak to u mnie z leginsami temat został zapomniany, aż do kilku dni temu, kiedy tak sobie na mnie patrzyły i patrzyły. Wciąż Wam powtarzam, żeby przymierzać bo nigdy nie wiadomo, więc postanowiłam zastosować się do własnej rady.

TO BYŁ STRZAŁ W 10 !!!

Wiadomo to nadal są leginsy i nie założyłabym do nich krótkiej bluzki, która nie jest przynajmniej do połowy pupy.  Jednak taką mam zasadę co do każdych leginsów i jej nie zmienię. Jednak ja mało kiedy noszę krótsze bluzki, więc się tym nie martwię.  Zrobiłam też zdjęcie, żeby realnie pokazać jak leżą w całości. Jak wiecie Mania nie poprawia mojej sylwetki na zdjęciach, więc jak to się mówi są to real foto.

Jako dodatek dałam bluzkę, którą już jakiś czas temu Wam pokazywałam. Jest jedną z ulubionych, bo jak wiecie wszędzie latam w biegu i lubię mieć ubrania, które pasują mi do wszystkiego . W dni kiedy nie mam czasu zastanowić się co na siebie założyć, wybieram te bezpieczne, ale ładne opcje. Nie lubię czuć się źle w tym co noszę. Dobre samopoczucie to dla mnie podstawa.

Na samym dole są linki ! <3

Zachęcam też Was, żebyście przejrzały inne ubrania w tym sklepie . W dziale wyprzedaż również sporo perełek <3 WYPRZEDAŻ Ogrom ubrań za mniej niż 100 zł w tym sukienki na większe wyjścia !

 

Bluzka żeby nie było, że znów czarna są 3 kolory

Spodnie N-Fashion Outlet

Fot. Marzena Lakoma Photography

0

You may also like

Leave a Reply