InMODA PLUS SIZE, PLUSY I MINUSY

INNA TY, INNA JA

W sobotę byłyśmy z Natalią na Plus Size Fashion Day by Inna Ty, i to właśnie to wydarzenie zainspirowało mnie do napisania tego posta.

Przyglądałyśmy się metamorfozom dziewczyn. Byłam olśniona tymi wszystkimi kobietami, które tam były 🙂 Wszystkie takie piękne i uśmiechnięte. Większość z nas się nie znała, a jednak rozmawiałyśmy jak “stare” koleżanki. Atmosfera była idealna. 
Fajnie było patrzeć jak jedna drugiej doradzała czy pomagała w trakcie pozowania do zdjęć, nie było w tym nic dziwnego 🙂

Dziewczyny, które wygrały metamorfozy po całej akcji – fryzjerze, wizażystce, stylistce, były dużo pewniejsze siebie, seksapil aż kipiał, a tak naprawdę to tylko zmiana fryzury, makijaż i dobrane ciuchy 🙂 Niby nic.. a jednak ! 

Rozmawiałam z jedną dziewczyną, mówiła że ona najlepiej czuje się w luźnych ubraniach. Błąd!!! Nie ma nic gorszego niż nosić za duże workowate ubrania. Każda z nas jest piękna. Każda z nas ma w sobie to coś. Czasem tylko chowamy się pod za dużymi ubraniami we własnym świecie. Zawsze jest do zrobienia coś, jak nie obiad to pranie czy sprzątanie i każda z nas odkłada zadbanie o samą siebie na przysłowiowe ” kiedyś “. Ja też przecież dopiero jakiś czas temu powiedziałam DOŚĆ. Poszłam do fryzjera obcięłam się na long boba, zaczęłam się troszkę inaczej ubierać. Przestałam chodzić w workach. Czuję się milion razy lepiej, a i ludzie to zauważają. 

Także kochane kobietki czas na Was !!! Teraz, zaraz, już. Zróbcie coś dla siebie 🙂 Czasem nowa fryzura, czy makijaż fajnie poprawia nastrój. Kobieta nabiera więcej pewności siebie i ma większego powera do działania. A obowiązki domowe nie uciekną, mogą chwilę poczekać.

Kurtka : C&A
sukienka : Inna Ty
Buty: Cropp
Torebka: N-Fashion Outlet

0

You may also like

Leave a Reply