InLIFESTYLE

ROK Z BODY POSITIVE – pierwsze urodziny bloga

 Rok temu nie myślałyśmy, że tak się to potoczy. Pierwsza rozmowa była – “a, żeby tak dobić do tysiąca obserwatorów” 😉 Dzisiaj już wiemy, że to co robimy ma sens, że chcecie nas czytać, oglądać i czasami słuchać. 

Dziękujemy Wam bardzo!A poniżej kilka słów od każdej z nas 😉
`

KAROLINA: 
Co mi dało blogowanie? Hmmm….
Ten rok jak już wszyscy wiecie był dla mnie przełomowy.
Wywróciłam swoje życie do góry nogami. Odcięłam się od “starej” Karoliny i zaczęłam na nowo. Było mi ciężko. Z perspektywy czasu wiem, że nasz blog i sama Natalia
wiele mi pomogły. Czasem się zastanawiam czy Nat nie popchnęła mnie w ten pomysł, bo wiedziała, że tak będzie mi łatwiej. ? Zajmowało to mój czas i moje myśli. Chęć rozwijania tego wszystkiego była tak silna, że w życiu bym nie pomyślała. Każda pozytywna reakcja pchała mnie do przodu i podsuwała nowe pomysły. To też dzięki Wam dałam radę tyle zrobić. Z każdym dniem czytam wasze komentarze do nas i prywatne wiadomości. Poznałam wiele wspaniałych ludzi. Mam nadzieję, że teraz będzie już lepiej i lepiej!
Dziękuję !!!

NATALIA:
Na początku nie chciałam się wychylać, bo nie jestem “medialnym dzieckiem social mediów” i bywam aspołeczna. Nadal oswajam ekshibicjonizm 😉 Przeważyły rzeczy, o których chciałam opowiedzieć dla siebie samej, a także, o których czułam, że muszę napisać Wam – na podstawie Waszych wiadomości i komentarzy. Z czasem angażowanie się przychodziło coraz łatwiej. Po roku czuję, że mamy z Wami wspólny język i wiele nas łączy. I fajnie, że jest w tym coś więcej niż pokazywanie stylizacji. Fajnie jest widzieć, że nasz blog liczy się nie tylko dla nas. Dziękuję i ściskam.

Dziękujemy Natalii Vogt za cudowne zdjęcia – masz talent dziewczyno 🙂
https://www.facebook.com/NataliaVogtFotografia/?fref=ts

6

You may also like

6 komentarzy

 • super-size-xl

  Mocno Wam kibicuję i trzymam kciuki za kolejne roczki :*

  18 lutego 2017 at 13:22 Reply
 • Anonimowy

  Wszystkiego dobrego na kolejny rok

  19 lutego 2017 at 15:57 Reply
 • 醫學美容 Zostavax 康柏苗 ( 蛇針 )

  通過水光療程抑制黑色素細胞生長的成分注射到真皮層,減少黑色素形成,淡化黑斑色素沉澱,從而達到美白祛斑的效果 療程特色 :可配搭多元化產品來量身訂做不同療​​程計算機化規格,操作方便,容易控制可調節進針深度,精準注射於目標的肌膚層 每針的注射劑量相等,達到均勻注射 一次平均5點注射,可縮短療程時間 採用31號細針頭,幾乎看不到入針點 降低疼痛、瘀血、腫脹及不適感 使用靈活度高,可複合式搭配針劑,量身訂製療程

  15 października 2018 at 05:36 Reply
 • 醫學美容 私密處除毛 cosmetic.wiki

  大熱時裝的不方便:PVC透明鞋帶來的點點汗水 – STYLE-TIPS.COM 科技和物料的創造為藝術和設計到來新的視覺衝擊,用新物料製造藝術品,時裝界也同運用…

  18 października 2018 at 06:32 Reply
 • Leave a Reply