InMODA PLUS SIZE

TAKA ZWYKŁA SUKIENKA i nieidealna ja

Jakiś czas temu wychodziłam na miasto z koleżanką, i jak zawsze pojawił się dylemat typowo kobiecy, a mianowicie….. W co ja mam się ubrać ?! Dylemat tym razem słuszny, bo moja szafa wygląda jak po przejściu tornada – 90% rzeczy była za duża, więc je schowałam i wieszaki świecą pustkami.

Pojechałam z koleżanką do sklepu, bo gdybym poszła sama na pewno kupiłabym czarne spodnie i bluzkę. Znów spodnie i bluzka? Nieee….

Wybrałyśmy parę sukienek, ale ja oczywiście w ani jednej się nie czułam. Niestety, kiedy tak długo było się otyłym, trudno przestawić się na inne tory. Początkowo myślałam oczywiście o tym, żeby się zamaskować. Kompleksy na punkcie niektórych miejsc nadal pozostały. Ale wiecie co? Kupiłam krótką i z odkrytymi ramionami. A co!!! Dlaczego mam się chować?
Nikt nie jest idealny. 

Mam zwisającą skórę na rękach, i niekoniecznie wysportowane nogi, ale to ma niby znaczyć, że nie mogę ich pokazać? Dziewczyny nie ma się czego wstydzić, noście to co Wam się podoba i to w czym czujecie się dobrze. Oczywiście w granicach rozsądku 🙂 Bo ja wychodzę z założenia, że przede wszystkim musimy się same ze sobą dobrze czuć!!!

Tak więc stwierdziłyśmy z Nat, że zrobimy zdjęcia w tej sukience. Dobrałyśmy do niej klasyczną czarną kopertówkę, mój większy złoto-czarny naszyjnik i czarne szpilki. I pognałyśmy robić zdjęcia.
Oczywiście, jak pewnie już wyczytałyście na naszym fanpage, żeby nie było zbyt łatwo – obie zaspałyśmy, aparat też miał gorszy dzień i zdjęcia zaczęły wychodzić dopiero na sam koniec. Do tego powiewy wiatru robiły z moimi włosami co chciały. Ale efekt chyba wyszedł niezły – jak myślicie?

Sukienka : New Look
Buty: Szafa Nat
Naszyjnik: N-Fashion Outlet Store
Torebka: Szafa Nat
Makijaż: Karolina
Zdjęcia: Natalia

3

You may also like

3 komentarze

 • Krągła dziewczyna

  Nogi masz idealne ! Sama chciałabym mieć takie! Na twoim miejscu codziennie chodziłabym w mini! ��❤❤❤❤

  20 czerwca 2016 at 07:20 Reply
 • 醫學美容 温泉 cosmetic.wiki

  無痛Hifu 拉提全紀錄 – STYLE-TIPS.COM 好開心到好友的美容院,享受最愛Hifu 高效聚焦超音波療程,最新一代無痛拉提技術…

  17 października 2018 at 21:28 Reply
 • Teosyal® Redensity II 熊猫針

  FineScan 會在肌膚上製造數以千計的細小深入傷口,即所謂的顯微加熱區(microthermal zone),但要確保每次治療時皆有部份組織不受能量影響,於是,每一個顯微加熱區的作用雖然強烈而明顯,但周圍都包覆著正常且結構完整的皮膚組織,使傷口能在短時間內癒合,並替換之前有缺陷的受損組織。Finescan不僅可讓表皮新生,更可促進深層膠原再生,從內而外徹底喚醒細胞,瞬時找回年輕時的肌膚狀態。憑藉最新的雙軸技術,FINESCAN 6可治療 – 面部 – 頸部 – 暗瘡凹凸洞 – 增生性疤痕

  21 października 2018 at 23:07 Reply
 • Leave a Reply