InMODA PLUS SIZE

Jedne spodnie w dwóch odsłonach z XL-ką

Pomimo, że moja szafa niestety nie jest tego odzwierciedleniem to uważam , że dobrze wybierać ubrania, które potem można wykorzystać do innych stylizacji i nie czuć , że już nam się nudzą.

I tutaj właśnie chciałabym pokazać Wam ten świetny model spodni skórkowych, których szukałam już długo. Niestety jasna skórka ma to do siebie, że mało który model wygląda korzystanie na osobach plus size. Przynajmniej tak myślałam, nic jednak bardziej mylnego.

Kiedy zobaczyłam te spodnie – mówię, kurde a co mi szkodzi spróbować. Nie żałuję , że to zrobiłam. Same zobaczcie.

Model oryginalny i co najważniejsze totalnie nic się nie odznacza . Nie mogę też nie wspomnieć tutaj o bluzce , która jest jedną z tych co pasuje totalnie do wszystkiego . Wyobraźcie sobie, że noszę ją nawet do spodni od dresu.

Drugą opcją jest wersja bardziej light , czyli bardziej delikatna. Model bluzki ten sam ale w kolorze ecru.

Bardzo polecam Waszej uwadze , również bluzki ponieważ są idealnym wyjściem do wszystkich stylizacji a dostaniecie je na stronie w kilku mega fajnych kolorach . To takie idealne basic bluzki , które w szafie warto mieć.

 Jestem bardzo ciekawa , która wersja przypadła Wam bardziej?

SPODNIE | BLUZKA CHERYL-rożne kolory | Buty no name

Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie poradziła Wam zajrzeć także w inne zakładki sklepu, gdzie można trafić świetne perełki.

0

You may also like

Leave a Reply