InLIFESTYLE, URODA

Jak mieć długie i piękne rzęsy?

Nie zliczę ile dostaję od Was wiadomości na temat moich rzęs. Za każdym razem jak dodaję jakieś zdjęcie z bliska dostaję ogrom wiadomości. Postanowiłam złożyć to wszystko w jeden post i tutaj odpowiem zbiorczo na pytanie :

Jak ja maluję i dbam o swoje rzęsy ?

Sprawa jest banalnie prosta , ale nie dla każdego . Dlaczego ? otóż już Wam wszystko mówię .

Pierwszym kosmetykiem, który używam jest odżywka Long4Lashes.

Musicie jednak wiedzieć jedno, a mianowicie to nie jest odżywka dla każdego. Niektórych może uczulać i mieć różne niepożądane działania. Ja jestem zdecydowanie jej fanką, ale też zdaję sobie sprawę, że ma swoich przeciwników i ja to rozumiem. Każdy ma prawo używać tego co lubi i co ma sprawdzone. Zanim zaczniesz jej używać poczytaj o niej w internecie i składnikach, które ewentualnie mogą Cię uczulić. Stosuję ją już jakieś 4 lata. Na początku faktycznie tak jak każą w instrukcji używałam jej codziennie , potem co drugi dzień by teraz stosować ją raz na tydzień jak mi się przypomni.

Następnym kosmetykiem do rzęs jest odżywka, której używam przed malowaniem tuszem, dzięki niej rzęsy są jeszcze bardziej gęste i wydłużone. U mnie sprawdza się malowanie kilka warstwa tej białej odżywki a później od razu kilka warstw tuszu, którego też używam od lat i nie zmieniam.

Jestem raczej osobą, która jeśli już się do jakiegoś kosmetyku przyzwyczai to się go trzyma.

Na koniec zostaje już tylko tusz do rzęs , ten  którego ja używam jest też z Rossmana.

I to cała filozofia moich rzęs 🙂 Musicie wiedzieć, że wcześniej moje rzęsy były raczej krótkie i miałam ich dość mało, dlatego dla mnie te trio to wyjście idealne . Mam nadzieję, że wpis Wam się przyda.

Dodam jeszcze, że odżywka i tusz to groszowe sprawy , jeśli chodzi o tą pierwszą odżywkę jest droższa bo miedzy 40 a 80 zł w zależności od sklepu ale uwierzcie, że jest mega wydajna, ja mam ją 3 czasem 4 miesiące.

ps. Stanik, który mam na sobie w zdjęciu 1 jest z Amazonka Bielizna.

0

You may also like

Leave a Reply