InMODA PLUS SIZE

CZARNY DRES OD KARKO

Kochane miałam małe problemy z blogiem, ale już wracam i powoli naprawiam kilka szkód, które się tutaj wyrządziły. Dziś chciałabym Wam pokazać dres. Oczywiście nie byle jaki . Model którego w sumie kiedyś pewnie bym nie założyła myśląc, że kieszenie ala bojówki mnie totalnie pogrubią. Na szczęście poszłam po rozum do głowy i spróbowałam .

 

Czasy są jakie są i często dres to najwygodniejsza i najszybsza opcja. Mając komplet można śmiało nosić go normalnie na co dzień nie zastanawiając się czy góra i dół do siebie pasują. Dres świetnie będzie się komponował z klasycznym płaszczem, dzięki czemu nabierze lekko eleganckiej nutki. Zawsze uważałam,że styl elegancki i sportowy idealnie można ze sobą łączyć.

Ten model ma dodatkowo gumkę w pasie przez co można nosić go troszkę wyżej w stylu crop top. Dzięki czemu jeden dres robi nam się troszkę 2 w 1 . W tej chwili Dres Dorota jest w świetnej cenie , więc tym bardziej warto go sobie sprawić, a jeśli nie macie ochoty znów na kolor czarny to do wyboru macie też granat i piękną butelkową zieleń.

Komplet dresowy z kieszeniami DOROTA

Znacie firmę Karko.pl nie od dziś i jestem pewna, że zdajecie sobie sprawę, że możecie tam dostać wszystko czego potrzebujecie. Klasyczne bluzki, tuniki czy sukienki na eleganckie wyjścia nie są problemem a cudowne osoby, które tam pracują są wciąż dla Was jakbyście mieli jakieś pytania czy niejasności.

0

You may also like

Leave a Reply