InLIFESTYLE, moda, MODA PLUS SIZE

ROMANTYCZKĄ MOŻNA BYĆ ZAWSZE

    Dzisiaj przychodzę do Was z dwoma całkowicie różnymi stylizacjami . Jedna całkowicie kobieca, romantyczna a druga całkiem sportowa lekko rockowa.  Tak , tak po prostu uwielbiam jak potem wybieracie, która bardziej przypadła Wam do gustu. Nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale ja bardzo biorę pod uwagę Wasze zdanie i każdą sugestię. 

Romantyczką byłam od zawsze. Już będąc małą dziewczynką wyobrażałam sobie cudowne życie dorosłej Karoliny. Oczywiste jest, że dorosłe życie nie jest usłane różami i nijak się ma do mojego wyobrażenia z dzieciństwa. Nie szkodzi , bo staram się aby wszystko było jak najlepiej . Bycie romantyczną duszą mi wcale nie minęło, nawet jeśli nie wszystko jest tak jak sobie to wyobrażałam . Nigdy nie przestanę taka być.

Pomimo, że często widzicie mnie raczej w dresie, spodniach czy bluzie ( ahh ta pandemia ) to mam dni kiedy mam ochotę ubrać się pięknie sama dla siebie. Nikt nam tego nie zabroni, nadal można wyjść na spacer i poczuć się przy tym na prawdę seksownie. Zdejmijmy czasem dres na rzecz pięknej sukienki. Mój wybór jest nie byle jaki, bo w tym fasonie każda z nas będzie wyglądać pięknie. Idealnie podkreśla talię nie pokazując brzuszka. Dekolt V pięknie wydłuża i wyszczupla naszą sylwetkę co jest dodatkowym plusem. Jeśli tak jak ja szukasz sukienki na różne okazje to ta będzie idealna . Załóż do niej rockowe botki i skórkową ramoneskę i jesteś ubrana na każde wyjście z przyjaciółmi.

 

Tu już widzicie mniej w bardziej “mojej” codziennej wersji. Często kiedy jak zwykle jestem spóźniona wybieram bezpieczną i wygodną opcję. W tym wypadku postawiłam na bluzkę, którą wynosicie do wszystkiego. To jedna z tych bluzek , którą założycie do wszystkiego i ładnie wygląda. Przód można delikatnie włożyć w spodnie . Do tego ekstra kamizelka, którą jak jest chłodniej śmiało założycie na ramoneskę. Ja wybieram to rozwiązanie do czasu aż nie umieram z zimna i wtedy czas na zimową. Wiecie czemu ? Zdecydowanie jeżdżąc wszędzie autem to rozwiązanie jest dużo wygodniejsze.

 

Jeśli nie znacie sklepu XL-ka to koniecznie zajrzyjcie !!! W dziale Nowości zawsze zajdziecie cudowne perełki i nie boje się powiedzieć, a wręcz jestem pewna, że każda znajdzie tam coś dla siebie.

LINKI DO PRODUKTÓW

Bluzka Suprimm | Kamizelka Lexi |Sukienka Mindi

0

You may also like

Leave a Reply