Inmoda, MODA PLUS SIZE

SWETRY DAMSKIE JESIEŃ 2019 Z DOMODI

Odkryłam ostatnio całkiem przypadkiem bardzo fajną platformę z modą online, która ułatwia wyszukiwanie odzieży i dodatków i jest źródłem inspiracji.  Portal Domodi co prawda kojarzyłam, jednak nigdy nie wydawał mi się przydatny. Myślałam, że są tam tylko drogie markowe sklepy pokazywane. Jakie było moje zdziwienie , jak ostatnio przeglądałam internet szukając fajnego swetra na jesień i trafiłam właśnie na tą stronę https://domodi.pl/odziez/odziez-damska/swetry-damskie . Okazuje się, że to tak jak iść do galerii bez wychodzenia z domu .

Znajdziemy tutaj takie sklepy jak Reserved, Sinsay, House itp itd

Początek jesieni to czas kiedy wszyscy szukamy okryć wierzchnich, a ja osobiście kocham totalnie swetry. Te długie , które spory czas zastępują mi kurtkę, albo noszę je w połączeniu ze skórkową ramoneską. Nie zawsze mam czas jechać chodzić do galerii handlowej dlatego jest to dla mnie mega fajne ułatwienie.  Nawet nie podejrzewałam , że to wszystko jest takie wygodne. Strona w obsłudze jest bardzo łatwa i przejrzysta a co za tym idzie bardzo łatwo się z niej korzysta.

Bardzo fajnie korzysta się także z filtrów. Jeśli ktoś ma ochotę może od razu zaznaczyć, że szuka swetrów w rozmiarach plus size. Filtrów jest więcej ,można także szukać po kolorze , po rozmiarze czy też po konkretnym sklepie.

Wiecie czemu tak bardzo się cieszę, że znalazłam tą platformę?  Można na bieżąco sprawdzać co pojawia się w nowych kolekcjach, co teraz jest modne a także porównywać ceny i modele w różnych sklepach w jednym miejscu. Zdecydowanie uważam, że to świetny pomysł. Pewnie niektórzy mają dokładnie tak jak ja, że czasem nie kupuje ale lubię oglądać co nowego w modzie i ulubionych sklepach. Idealny pomysł na takie chłodne jesienne wieczory. Oczywiście nie odpowiadam za Wasze portfele , ponieważ w momencie kiedy oglądacie sobie wszystko w zaciszu domowym aż ma się ochotę zamówić to czy tamto .

Ja pokazałam Wam swetry, jednak na stronie znajdziecie totalnie wszystko czego szukacie- sukienki, dodatki, buty, piżamy itp.

 

0

You may also like

Leave a Reply