InMODA PLUS SIZE

MODA DAMSKA W RÓŻOWYM WYDANIU

Moja szafa nie jest wbrew pozorom skomplikowana. Jest sporo bluzek w kolorze zwykle czarnym lub białym . Kilka mam takich samych bo fason mi się podobał, więc 3 czarne i 3 białe. Spodnie noszę zwykle czarne ,albo ciemne. W ciągu tygodnia jestem ciągle w biegu i wiecznie nie mam czasu, żeby się jakoś fajnie ubrać. W weekendy czasem udaje mi się nadrobić, chyba że mam full pracy na kompie jak to często bywa. Jest wiosna to i energii człowiek ma więcej i powera do działania. Planów mam full także wyczekujcie .

 Na zdjęciach widzicie cudowną różową sukienkę w kwiatki, obok której nie potrafiłam przejść obojętnie. Oczywiście, żeby ją nabyć finalnie przekonał mnie fakt, że idealnie pasuje do tenisówek, jednak tak czy inaczej cały jej fason skradł moje serce.

Zastanawiałam się tylko, który wybrać kolor.  Jest ich kilka ( na dole do wszystkich podam link) i każdy kolor właściwie pasuje do wszystkiego. Spytacie, czemu róż ? Ty tak mało masz tego koloru w szafie 🙂 Właśnie dlatego to mój wybór. Obiecałam sobie, że na wiosnę ( wiem wiem powtarzam to przy każdym wpisie, jednak muszę aby znów nie kupować czarnych ubrań) pojawią się kolory !!! Przyznam szczerze, że zaczynamy się lubić. Kto wie może będzie się ich u mnie pojawiać więcej ?

Biżuterię ze zdjęć doskonale znacie bo noszę ją do wszystkiego. Długo takiej szukałam i chcę jej więcej i więcej .

Niestety mam też złą wiadomość. Pisząc ten wpis wiem, że jak z Nat wrzuciłyśmy info na instagram w poniedziałek o sukienkach to różowe wszystkie poszły. Jednak zostały inne i uwierzcie mi warto sprawdzić, ponieważ są piękne.

LINKI(klik w link)

N-Fashion Outlet SUKIENKI FANCY

Biżuteria N-Fashion Outlet

0

You may also like

Leave a Reply