InMODA PLUS SIZE

HISZPANKA W PIĘKNYCH KWIATACH MAGNOLII

Lubicie bajki ? Ja kocham .

Od dziecka uwielbiam księżniczki, syrenki i inne takie. Kocham piękne krajobrazy , pełne bajecznych kolorów. Wiosna to właśnie dla mnie taki bajkowy czas. Kwitnie wszystko co na zimę się schowało. Trochę tak samo jest z ludźmi. Wreszcie zaczynamy zauważać piękne otoczenie. Budzą nas te wszystkie piękne barwy i zapachy. My sami budzimy się na nowo do życia. Mamy więcej energii i chęci do działania. Cała moc wraca i aż pcha się do działania.

Wiosna to idealny czas na zdjęcia, takie dzięki którym mogę poczuć się jak w bajce.

Słońce, które kocham a które na wiosnę jest najpiękniejsze.

Zapachy , których nie da się nie kochać .

Kolory, które nic tylko podziwiać.

Uśmiech, którym trzeba zarażać , który nie powinien znikać z naszych twarzy.

Moda dla kobiet plus size, na szczęście idzie w cudownym kierunku i daje nam spore pole do popisu. Już nie możemy mówić, że nie ma nic fajnego w naszym rozmiarze.

Sklep XL-ka daje nam ogromny wybór ubrań dla kobiet plus size, jeśli ktoś nie zna musi koniecznie poznać. To nie pierwsza moja sukienka, którą kupiłam w tym sklepie i nie ostatnia. Uwierzcie mi . Mam na oku kolejną . Jednak na pierwszy rzut tej wiosny obiecałam sobie KOLORY, dlatego kolorowa hiszpanka. Znacie mnie też nie od dziś i nie byłabym sobą, gdybym nie połączyła jej z tenisówkami lub też sandałkami. Na co dzień nie noszę szpilek i wybieram tylko to w czym mi wygodnie.

Często piszecie do mnie wiadomości jakie sklepy z odzieżą damską polecam. Ten jest jednym z tych, które polecam z czystym sumieniem . Jestem pewna, że każda z Was znajdzie coś dla siebie. Ja gdybym mogła wykupiłabym zdecydowanie większość. Jednak wiecie, że zdecydowanie jestem dosyć praktyczna i wybieram rzeczy, które założę wiele razy.

Co skąd ? Gdzie kupić?

Sukienka jest ze sklepu XL-ka występuje w 3 różnych kolorach kliknij w zdjęcie tej , która Cię interesuje <3

 

0

You may also like

Leave a Reply